Sales team

Ons sales team staat voor u klaar. Bent u voor een project opzoek naar een individu of een team. Neem dan vrijblijvend contact met ons op en laten we samen naar een passende oplossing zoeken.

Hakan Metin

Commercieel Directeur
E: h.metin@hca.nu
M: +31 (0)6 1895 4697

Ralph van Sluijs

Commercieel Directeur
E: r.vansluijs@hca.nu
M: +31 (0)6 1895 2886

Hassan Kabal

Sales Manager
E: h.kabal@hca.nu
M: +31 (0)6 3424 0255

Noes Seitte

Sales Manager
E: n.seitte@hca.nu
M: +31 (0)6 1895 2884

Bart Tramper

Sales Manager
E: b.tramper@hca.nu
M: +31 (0)6 1895 2881


Recruitment team

Onze recruiters zijn er voor jou, om opzoek te gaan naar de uitdaging die echt bij je past. Een langdurige relatie is daarbij waar wij naar streven.

Charifa El Hamouni

Recruitment Manager

E: c.elhamouni@hca.nu
M: +31 (0)6 1475 0054

Rens Niehe

Recruitment Manager

E: r.niehe@hca.nu
M: +31 (0)6 1895 2939

Malgorzata Sobczyk

Intercedent
E: m.sobczyk@hca.nu
M: +31 (0)6 4462 1024

Magdalena Miroslaw

Manager International
E: m.miroslaw@hca.nu”
M: +31 (0)6 3424 0256


Operationeel team

Voor de dagelijkse gang van zaken en diverse projecten binnen HCA.

Chris Werkhoven

Algemeen Directeur
E: c.werkhoven@hca.nu
T: +31 (0)10 3070 808

Jeroen Dijker

Operationeel Directeur
E: j.dijker@hca.nu
M: +31 (0)6 1895 2942

Patrick Werkhoven

Operationeel Manager
E: p.werkhoven@hca.nu
M: +31 (0)6 1314 6575

Ruud Dijkxhoorn

Financieel Directeur
E: r.dijkxhoorn@hca.nu
M: +31 (0)6 3005 3096